HAKKIMIZDA

BİZ

Emre Mobilya Dekorasyon firması olarak hizmete 2003 yılında başlamış olup, günümüze kadar sürekli gelişim göstererek ilerlemeye devam etmektedir. Sektörümüzde teknolojiyi yakından takip ederek üretimine farklı yaşam alanlarında villa, ev, ofis, hastane, alışveriş merkezi, mağaza, stüdyo, sahne ve fuar gibi birçok alanda dekorasyon adına başarılı imzalar attık. Böylelikle daima memnun müşteri, kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ile birlikte farklı ve yenilikçi çalışmalar ortaya çıkarmaktayız.

Firmamız bünyesinde mimari proje, tasarım, imalat ve birçok dekorasyon alanlarında hizmet vermekteyiz.
Mimari projelere hakim olmamızla birlikte istenilen tasarım ve imalat bölümünde projeye sadık kalmak ve temiz bir iş çıkarmak daima önceliğimizdir. Hayal ettiğiniz mobilya ve dekorasyonları en kaliteli şekilde üretip, uzman kadromuzla uygulamaya dökmekteyiz. Yılların verdiği tecrübeyi size en uygun çözümleri getirmek için kullanmaktayız.

Misyonumuz

İhtiyaç duyulan yaşam alanlarınız villa, ev, ofis, farklı ve yenilikçi mobilya dekorasyonları, markanızı ve kimliğinizi temsil eden hotel, mağaza, fuar ve hastane dekorasyonları gibi çalışma alanlarınızı, stüdyo, sahne ve birçok alanda tasarım ve imalat ile dekore ederken tamamıyla müşteri memnuniyeti sağlarken, bunu en hızlı şekilde sonuçlandırmaktır.

Dekorasyon alanında dünyadaki yenilikleri yakından takip ederken, kendimize özgü yenilikçi fikirleri de ilk olarak müşterilerimize sunmaktır.

Vizyonumuz

Dekorasyon alanında dünyadaki yenilikleri kaliteli malzeme ve aksesuar markalarını yakından takip ederken, kendimize özgü yenilikçi fikirleri de ilk olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Whatsapp İle Teklif Alın

DAHA FAZLA